| aktualności | inwestycje | gospodarka odpadami | archiwum | kontakt | mapa stronyMapaGminy maly

herb
header

Za nami szkolenie z "Małych projektów" Drukuj Email
poniedziałek, 04 czerwca 2012 10:35

W związku z planowanymi naborami wniosków o przyznanie pomocy w ramach „ Małych Projektów „ Lokalna Grupa Działania –„Powiatu Świdwińskiego" zorganizowała dla przyszłych beneficjentów bezpłatne szkolenia , które poprowadził Pan Tomasz Biały . Szkolenie z zakresu przygotowania poprawnie wniosku o przyznanie pomocy oraz podstawowych zasad, które obejmują przy ubieganiu sie o dofinansowanie przeprowadzone było w Świdwinie w dniu 28 maja oraz w Połczynie Zdroju w dniu 29 maja 2012r.

 

Na szkoleniu omówione zostały zagadnienia dotyczące celu , zakresu działania, rodzaju beneficjentów - kto może ubiegać się o środki, zakres pomocy, koszty kwalifikowalne, kryteria dostępu, forma i wysokość pomocy. Istotnym zagadnieniem poruszonym na szkoleniu było omówienie celów, przedsięwzięć oraz kryteriów wyboru operacji, którymi będzie kierowała się Rada Lokalnej Grupy Działania – „Powiatu Świdwińskiego" przy wyborze operacji do dofinansowania.

 

Przypominamy, iż w trakcie trwania naboru pracownicy Biura będą służyli pomocą. Ewentualne pytania można kierować również na e- maila Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub telefonicznie 094 36 500 88 , 723 319 975.

 

Dostępne są również materiały szkoleniowe , jeżeli ktoś chciałby je otrzymać to bardzo prosimy o e-mail lub telefon.

 

szkolenie-male-projekty2012-11  szkolenie-male-projekty2012-12

szkolenie-male-projekty2012-13  szkolenie-male-projekty2012-14

szkolenie-male-projekty2012-01  szkolenie-male-projekty2012-02

szkolenie-male-projekty2012-03  szkolenie-male-projekty2012-04