| aktualności | inwestycje | gospodarka odpadami | archiwum | kontakt | mapa stronyMapaGminy maly

herb
header

Dzień Matki i Dzień Dziecka w Lekowie Drukuj Email
środa, 06 czerwca 2012 01:00

„Dzień Matki"

 

Dnia 26.05.2012r. w świetlicy w Lekowie o godz. 17.00 odbyła się uroczystość związana z „Dniem Matki". Imprezę uświetniły dzieci, które wystąpiły z programem artystycznym: mówiły wiersze, śpiewały piosenki i tańczyły oraz podarowały mamom własnoręcznie wykonane kwiaty z bibuły i laurki. Dzieci pomagały również w pieczeniu ciasta na świetlicy na tę uroczystość.

 

 

i „Dzień Dziecka" w Lekowie

 

Dnia 01.06.2012r. w świetlicy i na terenie OSP odbył się mini festyn dla dzieci z okazji „Dnia Dziecka". Na uroczystość przybyło około 100 dzieci. Każde otrzymało gorącą kiełbaskę i napój. Potem na świetlicy i przed strażą odbywały się konkursy z nagrodami dla dzieci. W tym roku strażacy zorganizowali dla milusińskich super atrakcję. Najpierw odbyła się przejażdżka wozem strażackim a potem przy pomocy strażaków dzieci gasiły dwa pożary. Po udanej zabawie odbyła się dyskoteka dla dzieci w świetlicy.

Organizatorem „Dnia Dziecka" była Świetlica Wiejska w Lekowie, która dziękuje za pomoc Strażakom OSP z Lekowa, pani Sołtys oraz Radnym i paniom, które pomagały przy loterii i przy grillu.

 

Tekst i zdjęcia Ewa Wojtów

 

gaszenie pożaru  przejażdżka wozem strażackim

konkursy dla dzieci