| aktualności | inwestycje | gospodarka odpadami | archiwum | kontakt | mapa stronyMapaGminy maly

herb
header

OGŁOSZENIE Wspólników Międzygminnego Przedsiębiorstwa Gospodarki Odpadami Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Drukuj Email
piątek, 29 czerwca 2012 07:21

Informujemy, że w dniu 28 czerwca 2012 roku w dzienniku Rzeczpospolita nr 149 (9269), s. A17 ukazało się ogłoszenie Wspólników Międzygminnego Przedsiębiorstwa Gospodarki Odpadami Sp. z o.o. z siedzibą w Wardyniu Górnym, w którym Starosta Świdwiński, Burmistrz Połczyna-Zdroju, Burmistrz Czaplinka, Wójt Gminy Świdwin, Wójt Gminy Rąbino, Wójt Gminy Sławoborze zapraszają zainteresowane podmioty do negocjacji w sprawie zakupu od 51% do 100 % udziałów (tj. od 482 do 946 udziałów) o wartości nominalnej po 500,00 zł każdy w MPGO Sp. z o.o., należących do: Powiatu Świdwińskiego, Gminy Połczyn-Zdrój, Gminy Czaplinek, Gminy Świdwin, Gminy Rąbino, Gminy Sławoborze.

 

Do pobrania:

Treść ogłoszenia 

 

mpgo logo 

Poprawiony: piątek, 29 czerwca 2012 07:37