| aktualności | inwestycje | gospodarka odpadami | archiwum | kontakt | mapa stronyMapaGminy maly

herb
header

OGŁOSZENIE Wspólników Międzygminnego Przedsiębiorstwa Gospodarki Odpadami Spółka z o.o. w Wardyniu Górnym Drukuj Email
poniedziałek, 09 lipca 2012 13:39

 

OGŁOSZENIE
Wspólników Międzygminnego Przedsiębiorstwa Gospodarki Odpadami Spółka z o.o. w Wardyniu Górnym

 

w sprawie zmiany ogłoszenia opublikowanego w „Rzeczpospolitej” dnia 28.06.2012 r. w przedmiocie zaproszenia zainteresowanych podmiotów do negocjacji w sprawie zakupu udziałów Spółki. Niniejszym zmienia się wskazane wyżej ogłoszenie w ten sposób, iż zdanie o treści: „Sprzedaż udziałów nastąpi w całości, jednorazowo jednemu podmiotowi (inwestorowi branżowemu)” zastępuje się zdaniem: „Sprzedaż udziałów nastąpi w całości, jednorazowo na rzecz inwestora branżowego”.

 

mpgo logo

 

Poprawiony: poniedziałek, 09 lipca 2012 13:43