| aktualności | inwestycje | gospodarka odpadami | archiwum | kontakt | mapa stronyMapaGminy maly

herb
header

Świdwińskie Stowarzyszenie „Amazonka” ma już swoją stronę internetową! Drukuj Email
poniedziałek, 23 lipca 2012 11:14

 

Świdwińskie Stowarzyszenie „Amazonka" ma już swoją stronę internetową!

 

amazonkiŚwidwińskie Stowarzyszenie „Amazonka", zrzeszające kobiety dotknięte chorobą nowotworową, dzięki Wójtowi Gminy Świdwin panu Zdzisławowi Pawelec ma już swoją stronę internetową : www.amazonka.swidwin.net , dzięki której sympatycy oraz internauci będą mogli szczegółowo zapoznać się z działalnością organizacji. Chcemy, aby informacje o naszym stowarzyszeniu były dostępne dla jak najszerszej grupy odbiorców.

 

Strona www oraz przeprowadzone zabiegi pielęgnacyjne dla świdwińskich amazonek sfinansowane zostały przez Urząd Gminy Świdwin w ramach zadania publicznego: „Utworzenie strony internetowej oraz przeprowadzenie zabiegów pielęgnacyjnych dla Świdwińskich Amazonek".

 

Zabiegi pielęgnacyjne stóp i dłoni przeprowadziła pani Paulina Siubdzia właścicielka firmy – „ Klinika Urody i Pielęgnacji Stóp", zaś zabiegi kosmetyczne włosów przeprowadzone zostały przez panią Weronikę Suszyńską w Gabinecie Kosmetyczno – Fryzjerskim w "Klinice na Drawskiej" w Świdwinie.


Zabiegi pielęgnacyjne stóp , dłoni i włosów miały na celu poprawę samopoczucia zwłaszcza w aspekcie psychicznym, zrodzenie w amazonkach uczucia, że pomimo zabiegu mastektomii nadal są piękne, że wciąż mogą podobać się sobie i innym.

 

Świdwińskie Amazonki dziękują Wójtowi Gminy Świdwin panu Zdzisławowi Pawelec za zainteresowanie problemami stowarzyszenia, za sfinansowanie zabiegów pielęgnacyjnych i strony internetowej, która umożliwi promocję stowarzyszenia oraz za ciepłe słowo, wsparcie i obecność w organizowanych przez nas spotkaniach.

 

Przypominamy, że biuro Świdwińskiego Stowarzyszenia Amazonka mieści się przy ul. Kołobrzeskiej 43 w Świdwinie. Więcej informacji można uzyskać pod nr tel. 792 401 431


Wszystkich zainteresowanych spotkaniami serdecznie zapraszamy i zachęcamy do udziału w naszych inicjatywach.

 

Serdecznie zapraszamy na strony naszego serwisu internetowego www.amazonka.swidwin.net

 

Świdwińskie Amazonki