| aktualności | inwestycje | gospodarka odpadami | archiwum | kontakt | mapa stronyMapaGminy maly

herb
header

ZAGRAJ Z NAMI! ODKODUJ FUNDUSZE! Drukuj Email
poniedziałek, 19 listopada 2012 09:54

zagraj o fundusze

Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Szczecinie zaprasza do udziału w Grze Miejskiej pn. Odkoduj fundusze. Gra poprowadzi przez miejsca związane z Funduszami Europejskimi.

 

Projekty współfinansowane z Funduszy Europejskich zyskują coraz większe znaczenie w kreowaniu nowoczesnego wizerunku miast. Większość mieszkańców na co dzień styka się z tablicami informującymi o tym, że znany im od lat zabytkowy kościół, czy mijany codziennie socrealistyczny w formie gmach muzeum zmieniły swój wygląd dzięki dotacjom z Unii Europejskiej, że wygodne czyste wagony kolei, nowy sprzęt w pobliskim szpitalu czy szkole zostały zakupione przy współfinansowaniu ze środków UE. Osoby podążające szlakiem funduszy będą mały okazję w niekonwencjonalny sposób dowiedzieć się, które z tych zmian były możliwe dzięki Funduszom Unijnym.

 

Gra przebiegać będzie dwuetapowo:

 

I etap – internetowy, 26-28.11.2012 r. na stronie www.pi.wzp.pl, dzięki któremu gracze poznają fabułę gry.

 

II etap – miejski, 01.12.2012 r. w godz. 11.00-15.00, w którym uczestnicy mają za zadanie znaleźć ustawione w terenie punkty kontrolne lub konkretne obiekty oraz potwierdzić w określonym limicie czasu swoją tam obecność (wpis do karty gry). Punktami, które należy odszukać będą miejsca związane z inwestycjami zlokalizowanymi w Szczecinie i zrealizowanymi ze środków unijnych.

 

W grze wezmą udział zespoły liczące od 2 do 3 osób.

 

Warunkiem udziału w Grze Miejskiej jest rejestracja Zespołu (założenie profilu i zalogowanie na stronie www.pi.wzp.pl) do 25.11.2012 r. do godz. 24.00 i rozwiązanie testu online na platformie  e-lerningowej. O zakwalifikowaniu do udziału w Grze Miejskiej decyduje kolejność zgłoszeń.

 

Osoby, które wezmą udział w grze udowodnią, że mieszkańcy naszego województwa nie tylko korzystają, nie tylko widzą, ale też potrafią aktywnie spędzać czas dzięki Funduszom Europejskim.

 

Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody!

 

ZAPRASZAMY!

 

Do pobrania:

 

- Regulamin Gry Miejskiej

- Formularz zgłoszeniowy drużyny

 

Poprawiony: poniedziałek, 19 listopada 2012 10:10