| aktualności | inwestycje | gospodarka odpadami | archiwum | kontakt | mapa stronyMapaGminy maly

herb
header

Uroczyste pasowanie na przedszkolaka Drukuj Email
czwartek, 06 grudnia 2012 10:53

 

przedszkole w LekowieW czwartek, 22 listopada br., pierwszą ważną uroczystość przedszkolną w swoim życiu przeżyły dzieci z punktów przedszkolnych w Oparznie i Lekowie. Maluchy zostały uroczyście pasowane na przedszkolaka. Po pierwszym miesiącu pobytu w przedszkolu i zdobywaniu nowych doświadczeń, wiedzy i umiejętności, nadszedł czas na to, aby dzieci stały się "prawdziwymi" przedszkolakami. W uroczystości uczestniczyli rodzice. Dzieci zaprezentowały rodzicom przygotowany występ. Po części artystycznej nastąpił moment pasowania. Każde z dzieci, zanim zostało pasowane na przedszkolaka, zjadło plasterek cytryny, aby na koniec otrzymać pamiątkowy dyplom. W uroczyści uczestniczył Prezes Zarządu TPD Zenon Jurek. Gościem honorowym "pasowania" był Wójt gminy Świdwin Zdzisław Pawelec, który nie przyszedł oczywiście z pustymi rękami. Podarował dzieciom słodycze.

 

Tekst Emilia Wiszniewska
Zdjęcia Sebastian Basiejko

 

 

Poprawiony: czwartek, 06 grudnia 2012 11:11