| aktualności | inwestycje | gospodarka odpadami | archiwum | kontakt | mapa stronyMapaGminy maly

herb
header

„Dary jesieni” Drukuj Email
czwartek, 06 grudnia 2012 11:42

 

wieczór Dary JesieniW sobotę, 10 listopada br., w świetlicy w Rusinowie teatr „Babie lato” oraz zespoły ludowe „Dąbrowiacy” i „Barwinok” zorganizowali wieczór pn. „Dary jesieni”. Aktorzy recytowali wiersze o jesieni - pięknej, kolorowej, smutnej i nostalgicznej oraz wykonali piosenki: „Chryzantemy złociste”, „Żółty, jesienny liść”, „Jarzębina”. Następnie wszyscy smakowali dary jesieni - dżemy, jabłka, jabłeczniki, szarlotki. Po degustacji zespoły „Dąbrowiacy” i „Barwinok” wystąpiły w repertuarze ludowym. Widownia była wspaniała - żywo reagowała na piosenki. Występować w tak miłej atmosferze jest wielką przyjemnością.

 

Tekst Marianna Balcerek
Zdjęcia Sebastian Basiejko