| aktualności | inwestycje | gospodarka odpadami | archiwum | kontakt | mapa stronyMapaGminy maly

herb
header

NASZ lokalny Bank zdobywcą nagrody Orzeł Agrobiznesu 2012. Drukuj Email
środa, 23 stycznia 2013 10:08

NASZ lokalny Bank zdobywcą nagrody Orzeł Agrobiznesu 2012.

W dniu 12 grudnia 2012 roku w Domu Literatury w Warszawie odbył się finał 41 edycji konkursu pod honorowym patronatem Wicemarszałka Sejmu RP Eugeniusza Grzeszczaka o nagrodę Orzeł Agrobiznesu. Nagroda jest wyróżnieniem za osiągnięty sukces rynkowy dla starannie wybranych, nielicznych firm z branży rolno-spożywczej i jej otoczenia oraz Banków wspierających agrobiznes. Na uroczystej gali ogłoszono wyniki konkursu oraz wręczono nagrody i nominacje.

Kapituła konkursu - złożona z polityków zajmujących się problematyką konsumencką i rynkową, marketingowców, ekonomistów oraz specjalistów zajmujących się polityką jakości i wizerunkiem - po przeanalizowaniu przedstawionych rekomendacji, informacji dotyczących Banku i jego dokonań rynkowych, zebraniu opinii Klientów i mieszkańców, odwiedzeniu wybranych placówek oraz po ocenie produktów Banku na tle produktów konkurencji wyróżniła Pomorski Bank Spółdzielczy w Świdwinie nagrodą Orzeł Agrobiznesu 2012. Przy ocenie brana była pod uwagę również skuteczność wchodzenia z nowymi produktami na rynek, umiejętność prowadzenia negocjacji handlowych, terminowość w kontaktach biznesowych, sposób promocji, tworzenie wizerunku Banku przyjaznego konsumentowi i użytkownikowi oraz dobra współpraca z władzami samorządowymi.

Z rąk Wicemarszałek Sejmu RP Pani Ewy Kierzkowskiej obecnie Sekretarz Stanu w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów oraz Wicemarszałka Sejmu RP Pana Eugeniusza Grzeszczaka nagrodę odebrał Wiceprezes Zarządu Tomasz Święs.

Poniżej link do fotogalerii:

http://aems.pl/index.php?id=58

orlyBank31

orlyBank1

orlyBank2

Poprawiony: środa, 23 stycznia 2013 10:19