| aktualności | inwestycje | gospodarka odpadami | archiwum | kontakt | mapa stronyMapaGminy maly

herb
header

Mikołajki w Kluczkowie Drukuj Email
poniedziałek, 10 grudnia 2012 01:00

IMG 0006Sobota 8 grudnia br. była wyjątkowym dniem dla dzieci i młodzieży korzystających ze świetlicy wiejskiej w Kluczkowie. Zarówno najmłodszych jak i trochę starszych odwiedził Św. Mikołaj przynosząc im prezenty. Z wizyty Gościa szczególnie cieszyły się najmłodsze dzieci, którym  wszelkie niespodzianki sprawiają wiele radości, a na podarunki od Świętego Mikołaja czekają z niecierpliwością. Na uroczystość przybyło wiele dzieci wraz z rodzicami. Spotkanie przebiegło w ciepłej, miłej atmosferze zabaw i konkursów. Dla wszystkich zgromadzonych przygotowano słodki poczęstunek. Inicjatorami i organizatorami Mikołajek byli: sołtys Kluczkowa, Adam Kępa oraz opiekun świetlicy - Aneta Szymurska. Finansowego wsparcia udzieliło Stowarzyszenie Przyjaciół Kluczkowa, za co bardzo serdecznie dziękujemy.

Poprawiony: poniedziałek, 04 lutego 2013 13:16