| aktualności | inwestycje | gospodarka odpadami | archiwum | kontakt | mapa stronyMapaGminy maly

herb
header

Przedszkole w Kluczkowie Drukuj Email
czwartek, 10 stycznia 2013 14:51

logo tpdTowarzystwo Pomocy Dzieciom przy współpracy z Gminą Świdwin otworzy wkrótce w Kluczkowie przedszkole dla 20 dzieci w wieku od 3 do 4 lat. Kadra przedszkolna będzie składała się z 3 osób, w tym 2 nauczycieli wychowawców i pomocy nauczyciela, zatrudnionych na podstawie Kodeksu pracy. Przedszkole będzie funkcjonować przez 8 godzin dziennie. Dzieciom zostanie zapewnione pełne wyżywienie. Przedszkole będzie bezpłatne przez okres trzech lat.  Uruchomienie przedszkola zostanie dofinansowane z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.

                                                                                                                                                  Emilia Wiszniewska

Poprawiony: poniedziałek, 04 lutego 2013 14:58