| aktualności | inwestycje | gospodarka odpadami | archiwum | kontakt | mapa stronyMapaGminy maly

herb
header

Spotkanie wigilijne w Zespole Szkół w Lekowie Drukuj Email
czwartek, 27 grudnia 2012 13:30

PRZEDSTAWIENIE JASEŁKOWE     Dnia 21 grudnia 2012 roku w Zespole Szkół w Lekowie odbyło się spotkanie wigilijne dla osób samotnych i starszych. Był to wyjątkowy dzień - przepełniony bożonarodzeniową atmosferą i towarzyszącymi Bożemu Narodzeniu tradycjami.

     Zaproszeni goście mogli tego dnia zobaczyć przedstawienie jasełkowe w wykonaniu uczniów, a także wysłuchać koncertu Świdwińskiego Chóru Kameralnego Sonores pod dyrygenturą P. Bolesława Kurka.

 

WYSTĘPY UCZNIÓW     Zgromadzonych gości powitała P. Danuta Bywalec, pod której kierunkiem zostało przygotowane spotkanie i występy artystyczne uczniów. Podczas „wigilijnego wieczoru” uczniowie wykazali się nie tylko talentami aktorskimi, lecz także dużym szacunkiem w stosunku do zaproszonych osób - bardzo życzliwie ich przyjęli, zachęcali do wspólnego kolędowania, przygotowali symboliczne upominki świąteczne. Wiele pozytywnych emocji towarzyszyło występowi chóru Sonores. Zgromadzeni goście byli pod wrażeniem i okazywali radość z możliwości wysłuchania wspaniałego koncertu. Uczniowie reagowali entuzjastycznie widząc wśród członków chóru swoją nauczycielkę Panią Agnieszkę Pruss.

 

SPOTKANIE WIGILIJNE 2013      Symbolem wieczerzy wigilijnej było nie tylko wspólne kolędowanie, dzielenie się opłatkiem, jasełka, lecz także przygotowane przez Panią Halinę Dziubak pierogi i barszcz. Stoły obfitowały w wypieki przygotowane przez rodziców oraz ozdoby świąteczne wykonane przez uczniów. Ten dzień wniósł wiele radości w serca zaproszonych gości. Życzymy, aby trwała ona jak najdłużej.

 

ZS w Lekowie

Poprawiony: wtorek, 05 lutego 2013 10:15