| aktualności | inwestycje | gospodarka odpadami | archiwum | kontakt | mapa stronyMapaGminy maly

herb
header

Jubileusz 7 - lecia istnienia Świdwińskiego Stowarzyszenia "Amazonka" Drukuj Email
czwartek, 21 lutego 2013 18:21

 

amazonki - 7 latW dniu 19 lutego 2013r. z okazji obchodów 7 - lecia istnienia Świdwińskiego Stowarzyszenia „Amazonka'' w Kościele pod wezwaniem MBNP w Świdwinie została odprawiona Msza św. z prośbą o zdrowie i Boże błogosławieństwo dla członkiń stowarzyszenia, ich rodzin i sympatyków.

Mszę św. celebrował ks. proboszcz Ryszard Kizielewicz. 

Wspólnie z nami modliła się p. Danuta Malitowska - przewodnicząca Rady Powiatu, p. Krystyna Michalska - dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy, p. Jerzy Anielski - Wójt Gminy Brzeżno, p. Mieczysław Patyk - przedstawiciel Gminy Świdwin, p. Krystyna Wojnicka - członek Rady Powiatu, p. Krzysztof Siubdzia - członek Zarządu Lokalnej Grupy Działania Powiatu Świdwińskiego, a także rodziny i znajomi amazonek. 

Za modlitwę, wsparcie duchowe i obecność wszystkim przybyłym bardzo dziękujemy. Ponadto księdzu proboszczowi składamy serdeczne Bóg zapłać za otuchę i miłe słowa, których nam nie szczędził. 

Jeśli obawiasz się choroby nowotworowej, jeśli jesteś chora, jeśli w rodzinie masz osobę chorą skontaktuj się z nami. Służymy pomocą, wsparciem, ciepłym słowem. Nikt tak nie zrozumie cię jak osoba, która sama przez chorobę przeszła. Pamiętaj, nie jesteś sama ze swoimi problemami, inne kobiety nauczyły się na nowo żyć, teraz gotowe są pomóc tobie i twoim bliskim.
Spotykamy się w siedzibie stowarzyszenia, które mieści się przy ul. Kołobrzeskiej 43. Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy i zachęcamy.

 

Świdwińskie Stowarzyszenia „Amazonka"

 

Poprawiony: czwartek, 21 lutego 2013 18:30