| aktualności | inwestycje | gospodarka odpadami | archiwum | kontakt | mapa stronyMapaGminy maly

herb
header

Pożegnanie zimy w Kluczkowie Drukuj Email
czwartek, 28 marca 2013 14:27

pozegnanie zimy Kluczkowo 2013 W czwartek, 21 marca br., dzieci z nowo otwartego przedszkola Towarzystwa Przyjaciół Dzieci „Republika Malucha" z Kluczkowa wyruszyły w poszukiwaniu pierwszych oznak wiosny. Przedszkolaki pożegnały Panią Zimę topiąc tradycyjną Marzannę. Dzieci wyszły naprzeciw wiośnie z kolorowymi balonami, które zostały zawieszone na drzewach jako oznaka tęsknoty za słońcem, kwiatami oraz śpiewem ptaków. Radosnemu nastrojowi towarzyszyły zabawy, piosenki oraz okrzyki przywołujące wiosnę.

 

 

 

Nauczyciele przedszkola TPD
„Republika Malucha" w Kluczkowie

 

 

pozegnanie zimy Kluczkowo 2013

Poprawiony: czwartek, 28 marca 2013 14:38