| aktualności | inwestycje | gospodarka odpadami | archiwum | kontakt | mapa stronyMapaGminy maly

herb
header

Spotkanie edukacyjne pt. "Selen i metale ciężkie a ryzyko chorób" Drukuj Email
poniedziałek, 08 kwietnia 2013 09:15

amazonkiŚwidwińskie Stowarzyszenie „Amazonka" i Urząd Gminy Świdwin serdecznie zaprasza wszystkich zainteresowanych na spotkanie edukacyjne pt. "Selen i metale ciężkie a ryzyko chorób". Wykład wygłosi prof. dr hab. n. med. Jan Lubiński , lekarz specjalista w dziedzinie patomorfologii oraz genetyki klinicznej. Kierownik Zakładu Genetyki i Patomorfologii Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie oraz działającego przy tej uczelni Międzynarodowego Centrum Nowotworów Dziedzicznych. Konsultant krajowy w dziedzinie genetyki klinicznej.

 

Więcej szczegółów tutaj.