| aktualności | inwestycje | gospodarka odpadami | archiwum | kontakt | mapa stronyMapaGminy maly

herb
header

Wieści z przedszkola w Kluczkowie Drukuj Email
czwartek, 02 maja 2013 07:02

kluczkowo-wiesci 2W kwietniu przedszkolaków z „Republiki Malucha" w Kluczkowie odwiedził funkcjonariusz Policji Komendy Powiatowej w Świdwinie p. Aneta Sękalska-Cybul. Dzieci zapoznał y się z pracą policjanta, umundurowaniem, zadawały nurtujące je pytania. Wspólnie uczestniczyły w ćwiczeniach i zabawach dotyczących zasad prawidłowego i bezpiecznego poruszania się po drogach oraz jak uchronić się przed atakiem psa. Dzieci otrzymały upominki w postaci odblasków i kolorowanek. W tym miesiącu dzieci wyruszyły na pierwszą wspólną autokarową wycieczkę do Świdwina na przedstawienie teatralne pt. „Trzy świnki". Przedszkolaki uczestniczące w przedstawieniu utożsamiały się z postaciami, współodczuwały i przeżywały losy bohaterów, oceniały ich postępowanie. Udział w przedstawieniu jest dla dzieci doskonałą zabawą, dostarczającą wielu emocji. Maluchy zakończyły dzień wizytą w salonie fryzjerskim „Monika", gdzie zgłębiały tajniki fryzjerstwa. Każde dziecko mogło zasiąść na fotelu fryzjerskim i u boku specjalisty dokonać „metamorfozy".

 

Przedszkole Towarzystwa Przyjaciół Dzieci
„Republika Malucha" w Kluczkowie