| aktualności | inwestycje | gospodarka odpadami | archiwum | kontakt | mapa stronyMapaGminy maly

herb
header

Szkolenie pt. Opracowanie oferty na zadanie publiczne w oparciu o „Ustawę o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie" z uwzględnieniem jej nowelizacji Drukuj Email
wtorek, 07 maja 2013 12:14

altŚwidwińskie Stowarzyszenie „Amazonka" i Lokalna Grupa Działania – „Powiatu Świdwińskiego" serdecznie zapraszają wszystkich zainteresowanych na szkolenie pt. Opracowanie oferty na zadanie publiczne w oparciu o „Ustawę o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie" z uwzględnieniem jej nowelizacji.

Szkolenie poprowadzi p. Bożena Zarecka - Trener Organizacji Pozarządowych, Prezes Zarządu Stowarzyszenia Przyjaciół Karwowa, gm. Łobez. Szkolenie odbędzie się w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Świdwinie ul. Mieszka I 16 w dniu 17.05.2013r. o godzinie 12:00.

Więcej informacji udzielają p. Aneta Ogińska tel. kom. 530-465-697, p. Agnieszka Brodowska tel. (94) 36-500-88

 

Zapraszamy

 

Ogłoszenie w wersji .pdf tutaj

 

Program szkolenia tutaj