| aktualności | inwestycje | gospodarka odpadami | archiwum | kontakt | mapa stronyMapaGminy maly

herb
header

Drugi Świdwiński Marsz Nordic Walking dla Amazonek Drukuj Email
poniedziałek, 27 maja 2013 13:38

altW ciepłe, słoneczne, piątkowe południe 24 maja 2013r. amazonki ze świdwińskiego stowarzyszenia oraz zaprzyjaźnione z nimi amazonki z Kołobrzegu, Koszalina, Szczecina  i Białogardu wyposażone w kijki, napoje i uśmiech wyruszyły w drogę. Pod kierunkiem p. Małgorzaty Miękczyńskiej instruktorki nornic walking ze Studia Ćwiczeń Ruchowych Reha-Fit, panie pokonały ponad pięciokilometrową trasę. Pogoda dopisywała więc maszerując można było cieszyć się delikatnymi promieniami słońca, lekkim wiaterkiem, który chłodził spocone ciało. Wokół piękne widoki budzącej się do życia przyrody, zapach zieleni, świeże powietrze i koleżanki, z którymi można było porozmawiać. Na koniec był wyśmienity obiad, kawa, herbata, pyszne ciasto i kiełbaski z grilla, a wszystko w miłej atmosferze i pięknej scenerii „Helena – Park” przy ul. Wiejskiej, gdzie uczestniczki marszu dotarły po dwóch godzinach wędrówki. Zadowolone z aktywnie spędzonego dnia, zmęczone, ale chętne do uczestnictwa w kolejnych wędrówkach, pełne entuzjazmu biesiadowały przy dźwiękach muzyki.

Świdwińskie amazonki dziękują wszystkim przyjezdnym amazonkom i gościom za przybycie: p. Mirosławowi Majce – Staroście Powiatu Świdwińskiego, p. Danucie Malitowskiej - przewodniczącej Rady Powiatu, p. Krystynie Wojnickiej - Radnej Powiatu.

Szczególne podziękowania kierujemy dla p. Jerzego Anielskiego - Wójta Gminy Brzeżno oraz p. Zdzisława Pawelca – Wójta Gminy Świdwin za dofinansowanie „Drugiego Marszu Nordic Walking dla Amazonek”. Dziękujemy również właścicielowi i pracownikom „Helena – Park” za przygotowanie poczęstunku i jakże miłe przyjęcie oraz p. Małgorzacie Miękczyńskiej za lekcje instruktażowe oraz poprowadzenie grupy wyznaczoną trasą.                                                                                       

 

Świdwińskie Amazonki 

zdjęcia: Aneta Ogińska

 

Poprawiony: poniedziałek, 27 maja 2013 14:09