| aktualności | inwestycje | gospodarka odpadami | archiwum | kontakt | mapa stronyMapaGminy maly

herb
header

Prawdziwe Przedszkolaki Drukuj Email
piątek, 31 maja 2013 09:25

pasowanie-1Po pierwszych miesiącach pobytu w przedszkolu „ Republika Malucha" w Kluczkowie nadszedł czas na to, aby nasze maluszki stały się „prawdziwymi przedszkolakami".
Był to szczególny dzień dla dzieci oraz ich rodzin. W pierwszym publicznym występie maluchy zaprezentowały się śpiewając inscenizowane ruchem piosenki, recytując wiersze oraz tańcząc. Wszystkie te umiejętności z przejęciem i dumą obserwowali rodzice, najbliżsi oraz zaproszeni goście Wójt Gminy Świdwin, przedstawiciele Referatu Oświaty, Kultury i Zdrowia, przedstawiciele Towarzystwa Przyjaciół Dzieci z Koszalina oraz Sołtys Kluczkowa.
Po części artystycznej oraz ślubowaniu dzieci nastąpił moment pasowania. Na pamiątkę tego wydarzenia każde dziecko otrzymało dyplom, książkę oraz słodkie upominki. Po doniosłej uroczystości wszyscy uczestnicy spotkania zasiedli przy stołach ze słodkimi wypiekami przygotowanymi przez rodziców.

 

Przedszkole Towarzystwa Przyjaciół Dzieci
„Republika Malucha" w Kluczkowie

 


Poprawiony: piątek, 31 maja 2013 09:43