| aktualności | inwestycje | gospodarka odpadami | archiwum | kontakt | mapa stronyMapaGminy maly

herb
header

Pożegnanie pracownika Drukuj Email
piątek, 31 maja 2013 09:43

pozegnanie Krystyny MiodowskiejW czwartek, 23 maja br., podczas sesji Rady Gminy Świdwin uroczyście pożegnano wieloletniego pracownika Urzędu Gminy Świdwin p. Krystynę Miodowską, która pracowała od początku powstania tej instytucji. Z tej okazji, wójt Zdzisław Pawelec złożył w ciepłych słowach serdeczne podziękowania p. Krystynie za lata sumiennej pracy i zaangażowanie, z jakim pełniła funkcję kierownika Referatu Rolnego i Ochrony Środowiska. Do wyrazów uznania dołączył życzenia dobrego zdrowia, pogody ducha, pomyślności w życiu osobistym i spełnienia marzeń. Gratulacje p. Krystynie złożyli również radni, sołtysi i pozostali uczestnicy sesji.

 

Emilia Wiszniewska, fot. Justyna Strógarek