| aktualności | inwestycje | gospodarka odpadami | archiwum | kontakt | mapa stronyMapaGminy maly

herb
header

Dzień Matki w Zespole Szkół w Bierzwnicy Drukuj Email
piątek, 31 maja 2013 10:03

zespol szkol dzien matki22 maja br. w ZS w Bierzwnicy odbyła się uroczystość z okazji dnia Matki, na którą zostały zaproszone mamy wszystkich uczniów naszej szkoły. Dla licznie zebranych mam, uczniowie przygotowali program artystyczny pod kierunkiem Aleksandry Graczyk i Bogumiły Patyk oraz przy wielkim wsparciu Urszuli Kamińskiej i Wiesławy Poślednik. Uroczystość była okazją do prezentacji zespołów „Jagódki", w którym występują dzieci z klas I-III oraz „Słoneczka", w którym tańczą maluchy z oddziału przedszkolnego. Piękne wiersze i piosenki dla naszych kochanych mam sprawiły, iż niejednej mamie łezka zakręciła się w oku. Dzieci przygotowały mamom słodki poczęstunek i wręczyły samodzielnie wykonane białe róże, cichutko powtarzając wierszyk:

 

 

 

„Jakie to szczęście, że mam Ciebie mamo,
że uśmiech wita mnie Twój co rano,
że tyle zadbań, tyle przypomnień
czułej troski masz co dzień o mnie.
Dziękuję Ci mamo za serca pogodę,
a kiedy dorosnę to Cię nie zawiodę!

Wszystkim mamom składamy najlepsze życzenia!

tekst i fot. Aleksandra Graczyk


Poprawiony: piątek, 31 maja 2013 10:14