| aktualności | inwestycje | gospodarka odpadami | archiwum | kontakt | mapa stronyMapaGminy maly

herb
header

„Dzień Dziecka” w Lekowie Drukuj Email
środa, 05 czerwca 2013 11:18

Dzień Dziecka w Lekowie

W sobotę 01.06.2013r. odbyła się impreza z okazji Dnia Dziecka przed siedzibą OSP w Lekowie. Na wszystkie dzieciaki czekały niesamowite atrakcje: pieczenie kiełbaski przy ognisku, konkursy, wspólna zabawa ze strażakami, przejażdżki wozami strażackimi. To tylko jedne z nielicznych atrakcji dla milusińskich. Zabawa była świetna, o czym świadczyły uśmiechy i okrzyki radości dzieci. Cieszymy się, że kolejny rok z rzędu mogliśmy sprawić radość dzieciom.
Organizatorami imprezy byli: świetlica wiejska, pani sołtys M. Świątczak oraz strażacy z OSP w Lekowie. Pragniemy podziękować również rodzicom, którzy pomagali przy sprawnym przeprowadzeniu wydarzenia.