| aktualności | inwestycje | gospodarka odpadami | archiwum | kontakt | mapa stronyMapaGminy maly

herb
header

Ziołowy Jarmark Niemierzyno Drukuj Email
czwartek, 27 czerwca 2013 09:57

zaproszenie na Ziolowy Jarmark (kliknij aby powiększyć)

Stowarzyszenie na rzecz rozwoju sołectw Niemierzyno i Kłodzino „ Z tradycją w przyszłość" serdecznie zaprasza wszystkich członków LGD-"Powiatu Świdwińskiego" na Jarmark Ziołowy w Niemierzynie dn. 29.06.2013r. o godz. 16:00.

 

Stowarzyszenie na rzecz rozwoju sołectw Niemierzyno i Kłodzino „ Z tradycją w przyszłość" jest członkiem Stowarzyszenia Lokalnej Grupy Działania - " Powiatu Świdwińskiego". W ramach swojej działalności statutowej będzie organizować cyklicznie 4 imprezy rocznie dla mieszkańców Powiatu Świdwińskiego. W tym celu Stowarzysznie na rzecz rozwoju sołectw Niemierzyno i Kłodzino „ Z tradycją w przyszłość" złożyło wniosek o dofinansowanie za pośrednictwem LGD w ramach działania Małe projekty pn."Budowa wiejskiego jarmarku i miejsca integracji w Niemierzynie" i uzyskało refundację w wysokosci 24 832,44zł. Wniosek obejmował min. zakup stołów folwarcznych na których będą odbywały się poniższe imprezy.

 

 

Kalendarz imprez w Niemierzynie gm. Świdwin:

 

 

Maj 2013 - „Jarmark wiejskich tradycji"
29 Czerwiec 2013 godz. 16:00 - „Ziołowy Jarmark"
Sierpień / wrzesień 2013 - „Festiwal Kwiatów"
Grudzień 2013 - „Jarmark Bożonarodzeniowy"

 

Zapraszamy wszystkich mieszkańców oraz zainteresowanych wystawców do udziału w naszych wydarzeniach. Szczegóły dotyczące imprez, zaproszenia i kontakt dla wystawców znajdziecie Państwo na stronie internetowej Stowarzyszenia www.ztradycja.pl