| aktualności | inwestycje | gospodarka odpadami | archiwum | kontakt | mapa stronyMapaGminy maly

herb
header

Warsztaty ratownicze oraz piknik rodzinny nad jeziorem Bukowiec Drukuj Email
wtorek, 02 lipca 2013 08:45

WOPRWodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe oraz Starostwo Powiatowe w Świdwinie serdecznie zapraszają na warsztaty ratownicze oraz piknik rodzinny BEZPIECZNA WODA, które odbędą się w dniu 06 lipca 2013 nad jeziorem Bukowiec. Początek o godzinie 11:00.
W programie między innymi pokazy ratownicze, nauka udzielania pierwszej pomocy, pokaz ratownictwa wodnego, konkursy dla małych i dużych, dla dzieci przejażdżka na bananie holowanym przez skuter wodny.
Na miejscu będzie również możliwość korzystania z bufetu Ośrodka Bukowiec.

 

Serdecznie zapraszamy całe rodziny! Dla aktywnych nagrody!

 

Warsztaty ratownicze finansowane są w całości ze środków Starostwa Powiatowego w Świdwinie.

Organizatorzy: Starostwo Powiatowe w Świdwinie, WOPR, Ośrodek Bukowiec, Park Wodny RELAX