| aktualności | inwestycje | gospodarka odpadami | archiwum | kontakt | mapa stronyMapaGminy maly

herb
header

Wspólnie przeżyli 64 lata Drukuj Email
środa, 31 lipca 2013 13:18

Państwo Winiarscy razem już od 64 latSympatyczna uroczystość odbyła się w świdwińskim Urzędzie Stanu Cywilnego. Państwo Józefa i Stanisław Winiarscy z Cieszyna w gminie Świdwin obchodzili 64 rocznicę ślubu.
Młodość jubilatów przypadła na czasy wojenne. Oboje przebywali na robotach przymusowych w Niemczech. Po wojnie natomiast osiedlili się w Wardyniu Dolnym w gminie Połczyn Zdrój. Związek małżeński zawarli 25 stycznia 1949 roku. Wychowali czworo dzieci: jedną córkę i trzech synów. Doczekali się dwunastu wnucząt i ośmioro prawnuków. Małżeński jubileusz państwa Winiarskich był ogromnym wydarzeniem w życiu rodziny. Podczas uroczystości w świdwińskim USC wójt gminy Świdwin Zdzisław Pawelec wręczył im medale prezydenta RP za długoletnie pożycie małżeńskie.

 

Grzegorz Szczepański

 


1024x768

Sympatyczna uroczystość odbyła się w świdwińskim Urzędzie Stanu Cywilnego. Państwo Józefa i Stanisław Winiarscy z Cieszyna w gminie Świdwin obchodzili 64 rocznicę ślubu.

Młodość jubilatów przypadła na czasy wojenne. Oboje przebywali na robotach przymusowych w Niemczech. Po wojnie natomiast osiedlili się w Wardyniu Dolnym w gminie Połczyn Zdrój. Związek małżeński zawarli 25 stycznia 1949 roku. Wychowali czworo dzieci: jedną  córkę i trzech synów. Doczekali się dwunastu wnucząt i ośmioro prawnuków. Małżeński jubileusz państwa Winiarskich był ogromnym wydarzeniem w życiu rodziny. Podczas uroczystości w świdwińskim USC wójt gminy Świdwin Zdzisław Pawelec wręczył im medale prezydenta RP za długoletnie pożycie małżeńskie.

 

Grzegorz Szczepański

Normal 0 21 false false false

Poprawiony: wtorek, 24 marca 2015 13:48