| aktualności | inwestycje | gospodarka odpadami | archiwum | kontakt | mapa stronyMapaGminy maly

herb
header

Podziękowania dla Dyrektor Zespołu Szkół w Lekowie pani Elżbiety Wachowiec Drukuj Email
środa, 31 lipca 2013 13:27

podziekowania-2Koniec roku szkolnego 2012/2013 w Zespole Szkół w Lekowie miał wyjątkowy charakter. W tym roku żegnano Dyrektor Panią Elżbietę Wachowiec, która po 14 latach pracy w placówce udała się na zasłużoną emeryturę. Zaproszeni goście, pracownicy Zespołu Szkół w Lekowie oraz uczniowie wyrazili podziękowania za wieloletnią pracę i zaangażowanie Dyrektor na rzecz szkoły. Padło wiele ciepłych słów – słów uznania i wdzięczności dla osoby, która z zamiłowaniem wykonywała swoją służbę – dla osoby, która stała się autorytetem i godnym do naśladowania wzorem – dla osoby, która przez wiele lat dzieliła się z innymi swoja pasją.

 

Zwieńczeniem wieloletniej pracy Dyrektor było zajęcie honorowego miejsca na symbolicznym tronie, odebranie z tego miejsca licznych podziękowań oraz obejrzenie starannie na tę okazję przygotowanego programu artystycznego.

 

Mamy nadzieję, że każdy dzień, który Dyrektor Pani Elżbieta Wachowiec poświęciła życiu szkoły, będzie się wplatał jako pozytywny w jej wspomnienia i zostanie w pamięci, tak jak ona zostanie w naszej.

 

ZS w Lekowie

 


 

 

Poprawiony: wtorek, 24 marca 2015 13:49