| aktualności | inwestycje | gospodarka odpadami | archiwum | kontakt | mapa stronyMapaGminy maly

herb
header

Pożegnanie dyrektorów szkół Drukuj Email
poniedziałek, 02 września 2013 07:33

altWe wtorek, 27 sierpnia br., podczas sesji Rady Gminy Świdwin uroczyście pożegnano  p. Irenę Sołtowską – dyrektora Zespołu Szkół w Bierzwnicy i p. Elżbietę Wachowiec – dyrektora Zespołu Szkół w Lekowie.Pan Zdzisław Pawelec wójt gminy Świdwin i p. Krzysztof Kaszuba przewodniczący Rady Gminy złożyli dyrektorom serdeczne podziękowania za lata sumiennej pracy - codzienny wysiłek, troskę i poświęcenie dla uczniów. Wyrazili  nadzieję, że praca w szkole przynosiła im poczucie spełnienia, dostarczała wiele radości i niezapomnianych chwil. Podkreślili, że dzielenie się umiejętnościami, wiedzą i przekazywanie pozytywnych wzorców to cenny dar, dany nielicznym, który wspaniale kształtuje dzieci i młodzież. Wyrazy uznania dla p. Ireny i p. Elżbiety złożyli również radni, sołtysi i pozostali uczestnicy sesji.

 

Justyna Strógarek