| aktualności | inwestycje | gospodarka odpadami | archiwum | kontakt | mapa stronyMapaGminy maly

herb
header

Charytatywny Turniej Siatkarski w Lekowie Drukuj Email
środa, 18 grudnia 2013 19:04

 

alt

 

W miniony weekend, w hali sportowej w Lekowie odbył się charytatywny Turniej Siatkarski o puchar Starosty powiatu świdwińskiego. Turniej stał się już lokalną tradycją, bowiem organizowany był 5 raz z rzędu! Jak co roku, nie zabrakło sportowej rywalizacji, ponieważ uczestniczyło w nim aż 6 drużyn:

1) Grot Dygowo

2) MKS Mieszko

3) Volley Świdwin

4) Stargard Szczeciński

5) Team Świdwin

6) Łobez

Świetnej zabawie przyświecał także szczytny cel, bowiem uczestnicy turnieju i sponsorzy ufundowali obuwie sportowe dla dzieci trenujących piłkę nożną. Puchary, ufundowane przez Starostę powiatu świdwińskiego, zdobyły wszystkie drużyny, natomiast na czołowych miejscach uplasowali się:

1 miejsce - Grot Dygowo

2 miejsce - Volley Świdwin

3 miejsce – Łobez

Serdeczne podziękowania składamy dla: II Oddziału Banku Spółdzielczego w Świdwinie, Ryszarda Lipkowicza, Janusza Paprockiego, Adama Paprockiego, Stanisława Białuchy, Marka Marko, Zdzisława Zapotocznego, Ryszarda Potocznego, Hurtowni Cytrus, Jerzego

Matyjaska, Bogdana Zajdeckiego, Piotra Kupikowskiego, Grzegorz Czarnego, Jana Owsiaka, Kamila Kotuli, Henryka Serafina za pomoc w ufundowaniu obuwia sportowego dla dzieci ze szkoły w Lekowie.

Poprawiony: czwartek, 19 grudnia 2013 08:27