| aktualności | inwestycje | gospodarka odpadami | archiwum | kontakt | mapa stronyMapaGminy maly

herb
header

„Niech żyje bal” Drukuj Email
czwartek, 06 lutego 2014 10:30

bajkowa kraina-karnawalJuż nawet najmłodsi wiedzą , co to jest karnawał. W punkcie przedszkolnym „Bajkowa kraina” w Oparznie, może nie do rana, ale od samego rana, do południa, dzieci bawiły się na balu karnawałowym. Udekorowana sala przedszkolna, rozmaite przebrania, umiliły całą zabawę. Był m. in. Spiderman, Nina, Motylek, Cowboy, Księżniczka, Czarodziejka, Pirat. Nie zabrakło oczywiście muzyki z repertuaru dziecięcego i konkursów, z którymi przedszkolaki z „Bajkowej krainy” świetnie sobie poradziły. Najtrudniejszym zadaniem okazało się oddzielenie ryżu od kaszy jęczmiennej. Najbardziej rozweselił maluchów taniec w parach z balonem bez dotykania rękoma. Jak to na balu bywa, cala sala tańczyła i ja tam byłam, wodę, soki piłam, a co widziałam w gazecie opisałam.

 

 

K. Zdun

Poprawiony: czwartek, 06 lutego 2014 10:43