| aktualności | inwestycje | gospodarka odpadami | archiwum | kontakt | mapa stronyMapaGminy maly

herb
header

PRZEGLĄD LUDOWYCH FORM TEATRALNYCH W ROSNOWIE Drukuj Email
czwartek, 15 maja 2014 11:44

rosnowo 422 marca br., w Rosnowie (gmina Manowo), odbył się VII Przegląd Ludowych Form Teatralnych. Jury oceniało występujących w kategoriach: widowiska teatralne, scenki kabaretowe i gawędy. Teatr „Babie Lato" wystąpił ze sztuką „Wielki festiwal" w kategorii widowisk teatralnych. Zajęliśmy II miejsce. Występ naszego teatru bardzo podobał się jurorom i widowni, która nagrodziła artystów gromkimi barwami. Wszędzie słyszeliśmy same bardzo dobre recenzje, słowa uznania i podziwu. Gratulowano nam pomysłu i ciekawych strojów.

 

Marianna Balcerek i Krystyna Brodowska

 

Poprawiony: czwartek, 15 maja 2014 11:47