| aktualności | inwestycje | gospodarka odpadami | archiwum | kontakt | mapa stronyMapaGminy maly

herb
header

III edycja Konkursu Ministra Edukacji Narodowej „Mam 6 lat” Drukuj Email
czwartek, 15 maja 2014 12:57

mam 6 lat 5Rada Rodziców Oddziału Przedszkolnego Zespołu Szkół w Bierzwnicy wzięła udział w Konkursie Ministra Edukacji Narodowej pt. „Mam 6 lat". Konkurs miał na celu promowanie i upowszechnianie najciekawszych inicjatyw, służących zapewnieniu sześciolatkom przyjaznej adaptacji do edukacji szkolnej oraz promocji aktywnego, zdrowego i bezpiecznego stylu życia wśród najmłodszych. 2 kwietnia br. w Pałacu Młodzieży Pomorskiego Centrum Edukacji w Szczecinie odbyła się Wojewódzka Gala podsumowująca III edycję Konkursu. Wyniki zostały ogłoszone przez Zachodniopomorską Kurator Oświaty panią Marię Borecką. W kategorii: Rada Rodziców przedszkola „Przyjazne przejście z przedszkola do szkoły" laureatami etapu wojewódzkiego zostali: I m. – Rada Rodziców przy Publicznym Przedszkolu nr 3 w Koszalinie, II m. – Rada Rodziców przy Przedszkolu nr 10 im. Misia Uszatka w Koszalinie, III m. – Rada Rodziców przy Oddziale Przedszkolnym Zespołu Szkół w Bierzwnicy. Jest nam niezmiernie miło, iż nasza szkoła szczyci się tytułem: „Przedszkole dobrze przygotowujące do szkoły", a dzieci oddziału przedszkolnego otrzymały w nagrodę mnóstwo prezentów. Mamy pewność, że zrobiliśmy wszystko, by jak najlepiej przygotować szkołę na przyjęcie sześciolatków. Jako laureaci otrzymaliśmy zaproszenie do Warszawy na Ogólnopolską Galę podsumowującą Konkurs, która odbędzie się w maju. Będziemy mogli osobiście spotkać się tam z Minister Edukacji Narodowej panią Joanną Kluzik–Rostkowską.

Aleksandra Graczyk

 

Poprawiony: wtorek, 24 marca 2015 14:58