| aktualności | inwestycje | gospodarka odpadami | archiwum | kontakt | mapa stronyMapaGminy maly

herb
header

Na ludową nutę i nie tylko Drukuj Email
czwartek, 15 maja 2014 13:14

5 kwietnia br., w Połczynie-Zdroju, odbył się Powiatowy Przegląd Piosenki Dziecięcej, na którym wystąpiły dzieci z Zespołu Szkół w Bierzwnicy. Oddział przedszkolny reprezentowały Wiktoria Sypniewska i Hania Możdżeń. Natomiast w kategorii 10-12 lat wystąpiły: Amelia Sypniewska, Agnieszka Potyralska, Natalia Dymek, Karolina Glegoła, Oliwia Orlińska, Natalia Nawrocka, Ada Kozubowska. Jako solistki wystąpiły Wiktoria i Amelia Sypniewskie. Opiekunem solistek oraz zespołów „Słoneczka" i „Jagódki" jest Aleksandra Graczyk. Dzieci otrzymały dyplomy i nagrody. Celem Przeglądu jest prezentacja dorobku artystycznego solistów i dziecięcych zespołów wokalnych, popularyzacja śpiewu wśród dzieci oraz wymiana doświadczeń w kręgu instruktorów.

Aleksandra Graczyk

 

na ludowa nute 1  na ludowa nute 3