| aktualności | inwestycje | gospodarka odpadami | archiwum | kontakt | mapa stronyMapaGminy maly

herb
header

Oferta na dofinansowanie realizacji zadania publicznego Drukuj Email
środa, 25 czerwca 2014 13:33

 

Na podstawie art. 19a ust. 3 ustawy z 24 kwietnia 2003r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie (Dz. U. z 2010r., Nr 234, poz. 1536), Wójt Gminy Świdwin podaje do publicznej wiadomości treść oferty Stowarzyszenia Wsi Ząbrowo na dofinansowanie realizacji zadania publicznego z zakresu przeciwdziałania alkoholizmowi.

Zgodnie z treścią art. 19a ust. 4 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie, każdy w terminie 7 dni od zamieszczenia oferty może zgłosić uwagi dotyczące oferty. Wszelkie uwagi dotyczące oferty Stowarzyszenia Wsi Ząbrowo zamieszczonej poniżej należy przesłać pocztą tradycyjną na adres Urząd Gminy Świdwin, Plac Konstytucji 3 Maja 1, 78-300 Świdwin lub na adres poczty elektronicznej e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
z dopiskiem: Uwagi do oferty na realizację zadania publicznego „Zbudowanie oparcia społecznego dla osób i rodzin zagrożonych uzależnieniami, przemocą i kryzysem” w terminie od dnia 25.06.2014r. do dnia 01.07.2014r.


Załączniki:
Oferta realizacji zadania publicznego z zakresu przeciwdziałania alkoholizmowi

 

herb

Poprawiony: wtorek, 24 marca 2015 14:59