| aktualności | inwestycje | gospodarka odpadami | archiwum | kontakt | mapa stronyMapaGminy maly

herb
header

„Zdrowie jest najważniejsze” – możemy wyrazić to w piosence Drukuj Email
środa, 04 czerwca 2014 01:00

 

W czwartek, 29 maja br., w Zamku w Świdwinie odbył się, już po raz kolejny, Przegląd Piosenki o Zdrowiu, organizowany przez Państwowy Inspektorat Sanitarny w Świdwinie. Nie mogło zabraknąć tam dzieci z Zespołu Szkół w Bierzwnicy, które reprezentowały naszą szkołę w dwóch kategoriach. Dzieci z oddziału przedszkolnego: Zuzanna Szewczak, Oliwia Staszewska, Hanna Możdżeń, Nikola Czaińska, Kinga Dadacz wywalczyły I miejsce. Starsze dziewczynki: Justyna Graczyk, Amelia Ciesielska, Amelia Sypniewska, Angelika Pietryka i Hanna Świerska występowały w kategorii szkoły podstawowe i zajęły III miejsce. Opiekunem obu grup jest p. Aleksandra Graczyk. Dzieci były zachwycone pobytem na świdwińskim zamku. Miłą niespodzianką były medale i prezenty dla każdego uczestnika przeglądu. Dzieci świetnie się bawiły, śpiewom i tańcom nie było końca. Do zobaczenia w przyszłym roku!


Aleksandra Graczyk

Poprawiony: wtorek, 08 lipca 2014 09:41