| aktualności | inwestycje | gospodarka odpadami | archiwum | kontakt | mapa stronyMapaGminy maly

herb
header

Festyn Dziecięca Radość Drukuj Email
środa, 25 czerwca 2014 01:00

 

Festyn Dziecięca Radość 5W sobotę, 14 czerwca br., na boisku sportowym w Bierzwnicy spotkały się dzieci i młodzież z Ognisk TPD Okręgu Koszalińskiego oraz okolicznych miejscowości. Dziecięcej radości było co nie miara a moc jej tak ogromna, że niesprzyjająca na początku zabawy pogoda, wraz z rosnącymi emocjami na placu zabaw, przerodziła się w piękny słoneczny dzień. Sport i rekreacja towarzyszyły nam nieustannie podczas trwania festynu. Dla każdego coś miłego – były zabawy i konkursy prowadzone przez animatorów i zespół muzyczny Dubler, konkurencje sportowe, dmuchana „Dżungla", trampolina, przejażdżki na kucykach, malowanie twarzy, szczudlarz, strzelanie z łuku a także nauka robienia ogromnych baniek mydlanych. Mogliśmy również podziwiać prezentację umiejętności psów policyjnych z KPP Świdwin oraz pokazy OSP Bierzwnica. Zabawę uświetniły występy artystyczne dzieci, które zaprezentowały swoje zdolności wokalne, taneczne i recytatorskie. Nie zabrakło również pysznego poczęstunku: były kiełbaski z grilla, grochówka, słodkie bułki i owoce. Organizatorzy zabawy Towarzystwo Przyjaciół Dzieci, Gmina Świdwin oraz Zespół Szkół w Bierzwnicy dziękują wszystkim przybyłym dzieciom i ich opiekunom za wspólną zabawę i serdecznie zapraszają na kolejny festyn w przyszłym roku.


Marta Beata Jalowska