| aktualności | inwestycje | gospodarka odpadami | archiwum | kontakt | mapa stronyMapaGminy maly

herb
header

Złote Gody Drukuj Email
środa, 03 września 2014 13:22

 

Złote Gody 3W piątek, 22 sierpnia br. w świdwińskim Urzędzie Stanu Cywilnego dwie pary świętowały 50 rocznicę ślubu. W tym wyjątkowym dniu Jubilatom towarzyszyli najbliżsi. Zgodność pożycia małżeńskiego państwa Aleksandry i Bolesława Tarnowskich oraz Leonardy i Józefa Orenczak doceniona została przez prezydenta RP specjalnym odznaczeniem – Medalem Za Długoletnie Pożycie Małżeńskie. Aktu dekoracji dokonał wójt gminy Świdwin Zdzisław Pawelec, gratulując Jubilatom i życząc dużo zdrowia, radości, dalszej wytrwałości w miłości oraz kolejnych szczęśliwych lat przeżytych w małżeństwie. Każda z wyróżnionych par otrzymała pamiątkowe dyplomy, kwiaty i upominki.

Emilia Wiszniewska

 

 

Poprawiony: środa, 03 września 2014 13:28