| aktualności | inwestycje | gospodarka odpadami | archiwum | kontakt | mapa stronyMapaGminy maly

herb
header

Siatkówka Plażowa w Bierzwnicy Drukuj Email
piątek, 08 sierpnia 2014 01:00

 

Siatkówka Plażowa W Bierzwnicy 11W sobotę, 2 sierpnia br., z inicjatywy mieszkańców Bierzwnicy przy wsparciu Wójta Zdzisława Pawelca, odbył się I Turniej Piłki Siatkowej Plażowej o Puchar Wójta Gminy Świdwin. W Turnieju udział wzięło 5 drużyn: Straż Bierzwnica, Bierzwnica, Lucky Team, Chłopaki nie płaczą oraz Drużyna K. W czasie, gdy drużyny rywalizowały ze sobą, na terenie strażnicy OSP Bierzwnica rozstawione zostały dmuchane zjeżdżalnie dla najmłodszych kibiców. Ponadto dzieci mogły skorzystać z rowerków oraz stoiska z watą cukrową. Po rozegraniu wszystkich spotkań Wójt Zdzisław Pawelec wręczył nagrody dla 3 pierwszych drużyn oraz dla najlepszego zawodnika meczu. Pierwsze miejsce zajęła Bierzwnica, drugie - Drużyna K, natomiast miejsce trzecie przypadło drużynie Chłopaki nie płaczą. Najlepszą zawodniczką Turnieju została Aleksandra Borek, reprezentująca drużynę Straży Bierzwnica. Po zawodach wszyscy uczestnicy oraz kibice zasiedli do wspólnego grillowania.

Miejsce  Drużyna
1 Bierzwnica
2 Drużyna K
3 Chłopaki nie płaczą
4 Straż Bierzwnica
5 Lucky Team

Ługasz Pugacz

 

 

 

Poprawiony: czwartek, 04 września 2014 09:43