| aktualności | inwestycje | gospodarka odpadami | archiwum | kontakt | mapa stronyMapaGminy maly

herb
header

Siłownia zewnętrzna w Krosinie Drukuj Email
środa, 08 października 2014 01:00

 

siłownia w KrosiniePrzy boisku sportowym w Krosinie uruchomiono siłownię plenerową. Dla osób chętnych do korzystania z tej formy rekreacji przygotowano 5 urządzeń: orbitrek, wioślarz, twister (2 stanowiska), trenażer nóg – nożyce (2 stanowiska), narciarz (2 stanowiska). Inwestycja powstała dzięki współpracy gminy Świdwin z Lokalną Grupą Działania – „Powiatu Świdwińskiego", która pozyskała na to zadanie fundusze z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich w ramach projektu współpracy pn. „Zintegrowane strefy rekreacji ruchowej". Siłownia cieszy się dużym zainteresowaniem zwłaszcza wśród seniorów. Zachęcamy do korzystania z urządzeń dla zdrowia, poprawy kondycji fizycznej oraz integracji z mieszkańcami Krosina i nie tylko.


Emilia Wiszniewska, fot. Lucyna Wróblewska

 

Poprawiony: wtorek, 14 października 2014 13:39