| aktualności | inwestycje | gospodarka odpadami | archiwum | kontakt | mapa stronyMapaGminy maly

herb
header

Dożynki parafialne Drukuj Email
środa, 01 października 2014 01:00

 

14 września br., przy Kościele parafialnym pw. MB Wspomożenia Wiernych w Rusinowie, zgromadzili się mieszkańcy Oparzna, Lipiec, Łąkowa, Osowa, Berkanowa, Ząbrowa i Rusinowa, aby podziękować za tegoroczne plony. Po mszy św. barwnym korowodem wszyscy przeszli do świetlicy wiejskiej, gdzie obejrzeli pokaz tańców nowoczesnych w wykonaniu dzieci z Rusinowa oraz wysłuchali kilku piosenek ludowych w wykonaniu Dąbrowiaków. Rada Sołecka przygotowała dla wszystkich uczestników poczęstunek. Można było spróbować grochówki, kiełbasek i bigosu. Dla dzieci zapewniono gry i zabawy oraz nieodpłatne korzystanie z dmuchańców, a na wieczorną zabawę muzyka – Dariusza Skrzekuta.

Bożena Kulikowska

 

Dożynki parafialne1  Dożynki parafialne2

Dożynki parafialne3  Dożynki parafialne4