| aktualności | inwestycje | gospodarka odpadami | archiwum | kontakt | mapa stronyMapaGminy maly

herb
header

Promocja zdrowego trybu życia Drukuj Email
piątek, 17 października 2014 14:01

 

promocja zdrowego trybu życia1We wrześniu br. gmina Świdwin zrealizowała projekt pn. „Promocja zdrowego trybu życia wśród mieszkańców Powiatu Świdwińskiego". W projekcie wzięła udział grupa 30 osób z powiatu świdwińskiego. Uczestnicy byli zakwaterowani przez trzy dni w Połczynie Zdroju. Grupa uczestniczyła w zajęciach teoretycznych i praktycznych na temat sposobów prawidłowego odżywiania oraz zdrowego trybu życia. Zajęcia praktyczne odbywały się w przepięknym Parku Zdrojowym, w którym to beneficjenci uczyli się techniki nordic-walkingu oraz zapoznawali się z możliwościami, które dają ogólnodostępne siłownie zewnętrzne.
Projekt pn. „Promocja zdrowego trybu życia wśród mieszkańców Powiatu Świdwińskiego" przeszedł pomyślnie weryfikację w LGD i został wybrany do dofinansowania.

Bożena Kulikowska

 

promocja zdrowego trybu życia2  promocja zdrowego trybu życia3

 

loga poziome ze sloganem