| aktualności | inwestycje | gospodarka odpadami | archiwum | kontakt | mapa stronyMapaGminy maly

herb
header

Konwent Młodzieżowy w Pyrzycach Drukuj Email
środa, 01 grudnia 2010 11:47

W dniach 12-14 listopada 2010r. młodzież z Gminy Świdwin uczestniczyła w Konwencie Młodzieżowym z województwa zachodniopomorskiego i wielkopolskiego w ramach Poakcesyjnego Programu Wsparcia Obszarów Wiejskich, zorganizowanym z inicjatywy Stowarzyszenia "Bocianie Gniazdo". Podczas warsztatów, które odbyły się

 

w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Pyrzycach, zostały nawiązane nowe młodzieżowe znajomości. Była też to okazja do wymiany doświadczeń, podzielenia się z innymi swoim hobby, zainteresowaniami, a przede wszystkim zintegrowania z większą grupą młodzieży. Uczestnicy brali udział w warsztatach muzycznych i rękodzielniczych. Dziewczyny z naszej Gminy uczestniczyły w wielu konkursach. W karaoke I miejsce zdobyła Paulina Wywiał z Kluczkowa, II miejsce - Justyna Piskorz z Rogalina a IV - Agata Grudzień z Kluczkowa. W konkursie tenisa stołowego Kamila Śpicha z Kluczkowa zajęła III miejsce. Młodzież otrzymała cenne nagrody - telefony komórkowe, MP3, pamięć przenośną USB itp. Podsumowaniem Konwentu była dyskoteka, a temu wszystkiemu towarzyszyła świetna przyjacielska atmosfera.

Justyna Żelazowska

Autor zdjęć: Ewa Michalska

 

warsztaty-muzyczne  warsztaty-muzyczne2

warsztaty-muzyczne3  warsztaty-rekodzielnicze