| aktualności | inwestycje | gospodarka odpadami | archiwum | kontakt | mapa stronyMapaGminy maly

herb
header

Koniec kadencji Drukuj Email
środa, 12 listopada 2014 13:24

 

5 listopada 2014r. odbyła się uroczysta sesja Rady Gminy Świdwin, na której podsumowano czteroletnią kadencję. Zaproszeni goście podziękowali Wójtowi Zdzisławowi Pawelcowi oraz radnym za udaną współpracę.
Wójt Gminy Świdwin Zdzisław Pawelec wraz z Przewodniczącym Krzysztofem Kaszubą wręczyli wszystkim radnym kadencji 2010-2014 pamiątkowe grawertony i kwiaty, dziękując za cztery lata owocnej współpracy i składając życzenia pomyślności, a dla tych którzy zdobędą mandat zaufania mieszkańców gminy w dniu 16.11.2014r. na kadencję 2014-2018 dalszej wytrwałej pracy w samorządzie na rzecz rozwoju gminy.

 

Tekst: Bożena Kulikowska
Zdjęcia: Justyna Strógarek

 

Sesja1  Sesja2

Sesja3  Sesja4