| aktualności | inwestycje | gospodarka odpadami | archiwum | kontakt | mapa stronyMapaGminy maly

herb
header

II Dwubój Siłowy im. Zbyszka Sokołowskiego Drukuj Email
środa, 01 grudnia 2010 14:23

W hali sportowej w Lekowie w sobotę, 27 listopada 2010 roku, odbył się II Turniej w dwuboju siłowego im „Zbyszka Sokołowskiego". Na zaproszenie klubu sportowego Sokół „Smardzko" i Gminy Świdwin do zmagań przystąpiło 13 zawodników z całej Polski, w tym jedna kobieta.

 

Dwubój siłowy składa się z dwóch konkurencji: wyciskanie sztangi leżąc i ciąg martwy. Rywalizacja między zawodnikami była zacięta do ostatniej chwili. Najlepszym zawodnikiem okazał się Andrzej Świerszcz z Wałcza, który uzyskał 310,25 punktów według tabeli Wilks'a, drugie miejsce zajął Mariusz Rufkiewicz z Jankowa z łączną sumą punktów 301,35 a trzecie miejsce Tomasz Czapiewski z Czarnej Wody z wynikiem 287,69.

 

Organizatorzy serdecznie dziękują wszystkim sponsorom za wsparcie rzeczowe i finansowe.

 

Wszystkich zawodników i kibiców zapraszamy na kolejny Turniej już za rok!

 

dwuboj-silowy2  dwuboj-silowy1

dwuboj-silowy3  dwuboj-silowy4

Poprawiony: środa, 01 grudnia 2010 14:29