| aktualności | inwestycje | gospodarka odpadami | archiwum | kontakt | mapa stronyMapaGminy maly

herb
header

I sesja nowej rady Drukuj Email
poniedziałek, 01 grudnia 2014 16:50

 

1 grudnia br. o godz. 10.00 spotkali się na sesji nowo wybrani radni gminy Świdwin. Sesję otworzył radny senior Ryszard Pawlonka. Przewodnicząca Gminnej Komisji Wyborczej w Świdwinie Teresa Kowalczyk wręczyła radnym zaświadczenia o wyborze do Rady Gminy Świdwin, a Kazimierzowi Lechockiemu o wyborze na Wójta. Po złożeniu ślubowania przez Wójta i radnych przystąpiono do wyboru przewodniczącego. Nową Przewodniczącą Rady Gminy Świdwin została Anna Olejniczak. Gratulacje i życzenia owocnej pracy na rzecz mieszkańców gminy złożył Wójtowi i radnym obecny na sesji poseł Czesław Hoc.

Bożena Kulikowska

 

I sesja 1  I sesja 2