| aktualności | inwestycje | gospodarka odpadami | archiwum | kontakt | mapa stronyMapaGminy maly

herb
header

Wieści z Zespołu Szkół w Bierzwnicy Drukuj Email
wtorek, 02 grudnia 2014 11:58

 

  • ZS w Bierzwnicy 2Dzieci z Zespołu Szkół w Bierzwnicy „Jagódki” i „Słoneczka” wystąpiły w I Powiatowym Konkursie Pieśni Patriotycznej i Wojskowej, zorganizowanym przez Starostę Powiatu Świdwińskiego, Dowódcę 1 Skrzydła Lotnictwa Taktycznego oraz Dyrektora Świdwińskiego Ośrodka Kultury, który odbył się 14 listopada br. w Sali Widowiskowej Zamku. Zespół „Słoneczka”, w którym wystąpili Zosia Burnos, Zuzia Szewczak, Wiktoria Skrężyna, Patrycja Świerska, Hania Waszczyk, Kacper Bujak, Jakub Gumowski, Adam Giluk – zdobył wyróżnienie, II miejsce w kategorii solistów zajęła Zosia Burnos, III miejsce wywalczył zespół „Jagódki” z wyróżnieniem dla solistki Amelki Sypniewskiej. „Słoneczka” oraz solistki Zosia Burnos i Amelia Sypniewska zostały zaproszone na „Wieczornicę” w Zamku, która odbyła się 20 listopada br., na której mogły zaprezentować się najlepsze zespoły i soliści. Z niecierpliwością czekamy na taki sam konkurs w przyszłym roku. 
  • Filip Przybylski, uczeń klasy I Zespołu Szkół w Bierzwnicy zajął II miejsce w XII Powiatowym Konkursie Plastycznym. Serdecznie gratulujemy.
  • ZS w Bierzwnicy 327 listopada br. mieliśmy możliwość spotkania z 19-krotnym Rekordzistą Księgi Guinnessa Januszem Chomontkiem, który oprócz swojego ciekawego występu udzielił nam kilku ważnych rad na temat zdrowego trybu życia. Jesteśmy bardzo wdzięczni i życzymy mu wielu sukcesów. 
  • 27 listopada br. dzieci z klas 0, I, II, III wraz ze swoimi wychowawcami bawiły się na imprezie Andrzejkowej, na której poznawały tradycje wróżenia. Po zabawie czekał na nie słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców. Wszyscy bardzo fajnie się bawili.
  • 27 listopada br. dzieci z oddziału przedszkolnego oraz klas I, II, III obchodziły „Dzień Pluszowego Misia”. Miały możliwość poznania historii pluszowego Misia, a także misiów występujących w różnych bajkach. Rozwiązywały zagadki, śpiewały piosenki i świetnie się bawiły.

Aleksandra Graczyk

 

ZS w Bierzwnicy 4  ZS w Bierzwnicy 1

 

Poprawiony: wtorek, 02 grudnia 2014 12:08