| aktualności | inwestycje | gospodarka odpadami | archiwum | kontakt | mapa stronyMapaGminy maly

herb
header

Projekt szkoleniowy "Zawody deficytowe i samozatrudnienie szansą zwalnianych osób" Drukuj Email
środa, 15 grudnia 2010 14:23

Mamy przyjemność poinformować, iż decyzją Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Szczecinie firma 4system Polska w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego realizować będzie na terenie woj. zachodniopomorskiego projekt szkoleniowy "Zawody deficytowe i samozatrudnienie szansą zwalnianych osób", który skierowany jest do osób zwolnionych z przyczyn pracodawcy oraz przewidzianych do zwolnienia lub zagrożonych zwolnieniem z terenu woj. zachodniopomorskiego. W ramach projektu przewidziane są m. in. dotacje na rozpoczęcie własnej działalności gospodarczej w wysokości 40 tyś., szkolenia komputerowy oraz kursy na stanowisko Bukieciarz i Telemarketer.

 

Anna Rzepecka

4system Polska

Poprawiony: czwartek, 16 grudnia 2010 06:15