| aktualności | inwestycje | gospodarka odpadami | archiwum | kontakt | mapa stronyMapaGminy maly

herb
header

Mikołajki w Kluczkowie Drukuj Email
poniedziałek, 06 grudnia 2010 01:00

mikolaj1Dnia 4.12.2010r. o godz. 15:00 w świetlicy w Kluczkowie odbyła się impreza mikołajkowa przeznaczono dla wszystkich dzieci do lat 16-tu. Spotkanie zorganizował sołtys wsi Adam Kępa przy udziale Pani świetlicowej i Pani Bibliotekarki przeznaczył pieniążki w kwocie tysiąc złoty z funduszu sołeckiego. Dla każdego dziecka był słodki poczęstunek i paczka ze słodyczami. Paczki rozdawał św. Mikołaj. Frekwencja dopisała, mimo, że warunki klimatyczne były złe. mikolaj2Do dzieci, które nie mogły dotrzeć św. Mikołaj dojechał osobiści i wręczył słodycze. Uczestniczy imprezy bawili się w takt wesołej muzyki płynącej z magnetofonu, kto miał ochotę pozował do zdjęcia z Mikołajem.

 

 

 

Poprawiony: poniedziałek, 27 grudnia 2010 13:05