| aktualności | inwestycje | gospodarka odpadami | archiwum | kontakt | mapa stronyMapaGminy maly

herb
header

Wigilia dla starszych i samotnych Drukuj Email
wtorek, 21 grudnia 2010 01:00

wigilia003Dnia 17 grudnia 2010 roku o godz. 11:00 odbyła się „Wigilia dla starszych i samotnych” na świetlicy wiejskiej w Lekowie. „Jasełka” przygotowali uczniowie klas III i IV pod kierunkiem Pani Ewy Połowin. Najwięcej emocji wzbudził moment dzielenia się opłatkiem. Później zaproszeni delektowali się barszczykiem z pierogami oraz małym poczęstunkiem. Dzieci po zaprezentowanym programie artystycznym również otrzymały poczęstunek.


Na zakończenie tej uroczystości każdy z zaproszonych otrzymał prezent.


Dziękuję za przybycie wszystkim przybyłym gościom, dzieciom,
Pani E. Połowin, Pani E. Pawlik i W. Frączak za pomoc.

 

Ewa Wojtów

 

wigilia009  wigilia045

Poprawiony: poniedziałek, 27 grudnia 2010 13:13