| aktualności | inwestycje | gospodarka odpadami | archiwum | kontakt | mapa stronyMapaGminy maly

herb
header

Stowarzyszenie Centrum Inicjatyw Edukacyjno-Społecznych zaprasza mieszkańców gminy Świdwin, którzy mają ukończony 55 rok życia do bezpłatnego udziału w projekcie „Seniorzy - Aktywni Obywatele w województwie zachodniopomorskim”. Drukuj Email
czwartek, 17 września 2015 12:33

ulotkaswidwin

 

Stowarzyszenie Centrum Inicjatyw Edukacyjno-Społecznych zaprasza mieszkańców gminy Świdwin, którzy mają ukończony 55 rok życia do bezpłatnego udziału w projekcie „Seniorzy - Aktywni Obywatele w województwie zachodniopomorskim”. Projekt dofinansowany ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich.

W ramach projektu na terenie Świdwina zostaną zrealizowane dwa dwudniowe warsztaty z zakresu „Edukacji medialnej Seniorów” oraz „Budowania efektywnego zespołu” natomiast jesienią zostanie zorganizowana konferencja z okazji Dnia Seniora. Przez cały okres trwania projektu (maj-grudzień 2015 r.) dla uczestników projektu oraz osób zainteresowanych będzie udostępniona platforma e-learningowa zawierająca bezpłatne informacje przydatne Seniorom - http://cies.moodle.org.pl.
W ramach projektu mieszkańcy Świdwin w wieku powyżej 55 r. ż. mogą wziąć udział we wszystkich, bądź jednej wybranej aktywności. Wszystkie działania zostały dostosowane do nauczania osób dorosłych. Celem projektu jest wspieranie funkcjonowania społecznego oraz przeciwdziałanie wykluczeniu osób starszych.

Więcej informacji pod nr tel. 785 96 26 31, oraz e-mailem Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Zapraszamy serdecznie na warsztaty:

"BUDOWANIE EFEKTYWNEGO ZESPOŁU" - Świdwiński Ośrodek Kultury – Sala klubowa

17.09.2015 (czwartek) godz. 09:00-13:00

18.09.2015 (piątek) godz. 09:00 -13:00

"EDUKACJA MEDIALNA SENIORÓW” - Świdwiński Ośrodek Kultury – Biblioteka

24.09.2015 (czwartek) godz. 09:00-13:00

25.09.2015 (piątek) godz. 09:00-13:00

 

plakat