| aktualności | inwestycje | gospodarka odpadami | archiwum | kontakt | mapa stronyMapaGminy maly

herb
header

INFORMACJA O WYSTAWIANIU POJEMNIKÓW Drukuj Email
piątek, 13 czerwca 2014 15:49

 

GMINA ŚWIDWIN PRZYPOMINA O UDOSTĘPNIANIU POJEMNIKÓW PRZEZNACZONYCH DO ZBIÓRKI ODPADÓW KOMUNALNYCH JEDNOSTCE WYWOZOWEJ – FIRMIE MIĘDZYGMINNE PRZEDSIĘBIORSTWO GOSPODARKI ODPADAMI SP. Z O.O., POPRZEZ WYSTAWIENIE POJEMNIKÓW PRZED POSESJĘ NA CZAS ODBIERANIA ODPADÓW.

 

ZGODNIE Z REGULAMINEM UTRZYMANIA CZYSTOŚCI I PORZĄDKU NA TERENIE GMINY ŚWIDWIN, POJEMNIK DO GROMADZENIA ODPADÓW NALEŻY USTAWIĆ W MIEJSCU WIDOCZNYM I DOSTĘPNYM DLA PRACOWNIKÓW PODMIOTU UPRAWNIONEGO BEZ KONIECZNOŚĆI OTWIERANIA WEJŚCIA NA TEREN NIERUCHOMOŚCI.

 

W PRZYPADKU NIEWYSTAWIENIA PRZEDSIĘBIORCA ODBIERAJĄCY ODPADY NIE DOKONA OPRÓŻNIENIA POJEMNIKA DO GROMADZENIA ODPADÓW.

herb